SpeeDCoRe & Kh3ops
Bine ai venit in comunitatea lui SpeeDCoRe si Kh3ops

Nu uita sa te inregistrezi / connectezi !!

Multumim!
SpeeDCoRe & Kh3ops
Bine ai venit in comunitatea lui SpeeDCoRe si Kh3ops

Nu uita sa te inregistrezi / connectezi !!

Multumim!
SpeeDCoRe & Kh3ops
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SpeeDCoRe & Kh3ops

Forum` Made` By` SpeeDCoRe
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Aterizare cu probleme

In jos 
AutorMesaj
KaMiKaZe
Skill +1
Skill +1
KaMiKaZe


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 29/05/2009
Varsta : 30
Localizare : Arad / Romania

Aterizare cu probleme Empty
MesajSubiect: Aterizare cu probleme   Aterizare cu probleme Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 9:00 pm

Un elicopter zbura deasupra Seattle-ului cand un deranjament electric i-a dezactivat intregul echipament de navigatie electronica si comunicare. Din cauza norilor si a cetii pilotul nu putea clarifica pozitia si directia elicopterului pentru a ajunge la aeroport, dar a zarit o cladire inalta, a zburat inspre ea, a incercuit-o si a iscalit ceva pe o foaie pe care a tinut-o in geamul elicopterului. In mesajul pilotului scria cu litere mari: "UNDE MA AFLU?". Cei din cladirea inalta s-au grabit sa-i raspunda pilotului si au agatat si ei un mesaj in geam care spunea: "ESTI INTR-UN ELICOPTER." Pilotul a zambit, le-a facut cu mana, si-a consultat harta, a gasit directia spre aeroport si a aterizat cu bine. Dupa aterizare, co-pilotul l-a intrebat pe pilot cum a putut sa-si dea seama unde se aflau in Seattle doar bazandu-se pe mesajul celor din cladire. Pilotul i-a raspuns:
- Mi-am dat seama ca aceea trebuia sa fie cladirea MICROSOFT-ului, deoarece similar serviciului lor de asistenta telefonica, mi-au dat un raspuns absolut corect din punct de vedere tehnic, dar complet inutil

rooling on the floor rooling on the floor rooling on the floor rooling on the floor
Sus In jos
 
Aterizare cu probleme
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SpeeDCoRe & Kh3ops :: FuN ZonE :: Bancuri-
Mergi direct la: