SpeeDCoRe & Kh3ops
Bine ai venit in comunitatea lui SpeeDCoRe si Kh3ops

Nu uita sa te inregistrezi / connectezi !!

Multumim!
SpeeDCoRe & Kh3ops
Bine ai venit in comunitatea lui SpeeDCoRe si Kh3ops

Nu uita sa te inregistrezi / connectezi !!

Multumim!
SpeeDCoRe & Kh3ops
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SpeeDCoRe & Kh3ops

Forum` Made` By` SpeeDCoRe
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ChoatehRinca War3ft:

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
SpeeDCoRe
[ Owner & Administrator ]
[ Owner & Administrator ]
SpeeDCoRe


Numarul mesajelor : 293
Data de inscriere : 24/04/2009
Localizare : In spatele tau >:)

ChoatehRinca War3ft: Empty
MesajSubiect: ChoatehRinca War3ft:   ChoatehRinca War3ft: Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 10:33 pm

noah tulai .. che faceti preteni dragi.. no oi fost la aporot si oi jucat 2 milioane de lei si noi castigat nimic

asa ca de suparare fac un guide bun pentru tati
1. ioi.. mai intai alegi rasa(nu rasa matii cum se spune la noi) si o rasa de extraterestii paranormali. ioi mai intai e "undead scourge" ichista are spume la gura si nu pote sa se cache in gaure.. tati apoi "Skilurile" lui .. adica tati wai cum sa explic
talentele lui wai alea de tragi cu sanie pe cap wai ahahahaha
deshi prima data... cand sare sare mai mult waaaaai se vede shi vaca pana unde sare el pai wai ioane ista e mare jumper. skilu 2 tati. waai tulai doamne alergi ca un cal turbat dupa femele . si cu orchie arma alergi la fel wai wai.. e super fain.
skilu 3.satan aura.. waiii fintzeascatear domnu sa te finteasca de satana .. auzi wai fura viata de la altii sa isi faca el poftele.. pai noah nu sunt de acord
skilu 4. siucide bomb... wai asta eo cred ca e emo dala ce oi vazut eu la protv care se sinucide wai tulai doamne au ajuns pana is in jocuri batavar dumnezeu sa va bata de potclonite.. offo ff tati asta o fost prima clasa




chi cum o spuneai bre urmeaza a 2 clasa in puschia mea de colivie drachu sa te blisteme domnu.
iste vorba despre clasa noastra.. a taranilor human .. acuma che bre vrei sa iti foc drachie daia de guide .. ioi
primu skill: acuma che te astepti sa ti-l discriu eu orasnule.. te-n pisitle matii sa te duci de odoroanta.. dar wai wai in chiclistile meu .. hai no ca il explic
1 dracie de skill : wai se numeste "invizbily" eu tot nu stiu che face no dar unii mior spus ca e ca in charciuma cand te violeaza calu de ce beat esti wai:)) adica nu stii wai cand e calu invizbil ca sunteti beti si credeti ca iste nevasta.. wai wai ce viata grea
2 drachie wai in calu meu: se numeste "Devotation aura" pai... che sa spun eu mai cumetre... in pana mea ista e skill dumnezeiesc. da viata.. wai wai *cruce* ista e semn de la dumnezeu ca taranii sunt binicuvintati wai
3. che pusca mea mai e shi asta wai: "BASH" .. tati il opresti in loc pe inamic penbtru 1 sec... dar... nu e ca in realitate wai ca eu i-om tras o baros in cheafa la vechinu si el o inceput sa faca tumbe de durere.. apoi i-o moi tras una si a inceput sa scheleleie.. al dracu wai tolomac de om nu ai vazut wai asa cheva.. tati 1 sec opresti
4.TELEPORT: faci pact cu satana wai si intri in alta dimensiunea portat de extraterestii cu cap de capre wai... e grav si iti mai da dumnezeu si kick(te da afara din lume)Daca te duchi in alte lumi si alte popoare care incearca sa distruga frumoasa romanie in puscha mea

no.. vo spun partea a 3 maine dimineata cand fluiere cocosii


Noi mhei nebenilor... Ahi ac stept ji eo cacacateva rspunsri dispre guid rooling on the floor
Sus In jos
http://www.infernalcs.tk
Remake.
Skill +3
Skill +3
Remake.


Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 02/06/2009
Varsta : 32
Localizare : Galati/Tul.

ChoatehRinca War3ft: Empty
MesajSubiect: Re: ChoatehRinca War3ft:   ChoatehRinca War3ft: Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 3:46 pm

rooling on the floor rooling on the floor se vede ca e scris de aleX cand dormea pe WC rooling on the floor rooling on the floor
Sus In jos
http://master4life-.hi5.com
 
ChoatehRinca War3ft:
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SpeeDCoRe & Kh3ops :: FuN ZonE :: Amuzament-
Mergi direct la: